گزارش کارآموزی محوطه سازی
صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  گزارش کارآموزی محوطه سازی

گزارش کارآموزی محوطه سازی

دانلود مقاله کارورزی با عنوان گزارش کارآموزی محوطه سازی در قالب ورد و قابل ویرایش و در ۳۸ صفحه گرد آوری شده است. در زیر به مختصری از آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است.


پیشگفتار
با توجه به تغییر و تحول سریع ابزار، تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی و نقش موثر آنها در تنوع، پیشرفت و توسعه کمی و کیفی انواع سازه ها و بمنظور آشنایی و بهره وری هر چه بیشتر از آخرین دستاوردهای تجهیزاتی ارائه این واحد درسی د ردانشگاه امری بسیار ضروری بوده است به نحوی که اجرای این دوره موجب می گردد تا کارآموران بتوانند آموخته های علمی خود را در میدان عمل مورد آزمایش قرار داده، فرصتی فراهم گردد تا آنچه را که در دانشگاه بصورت تئوری فرا گرفته ایند عملا اجرا نموده، به تکمیل آموخته ها و تجربیات خویش بپردازند.
مسلم است که هر گاه علم و عمل در کنار یکدیگر قرار گیرد دستیابی به اهداف مورد نظر سهولت بیشتری پیدا می کند.
در دوره های که اینجانب گذرانده ام سعی شده است ضمن استفاده از راهنماییهای سودمند اساتید گرانقدر در دانشگاه و موسسه محل کارآموزی از زوایای مختلف روند اجرائی مقاله های در دست اجرا را با دقت مورد توجه قرار داده، گزارشی هر چند مختصر تقدیم نمایم.
امید است که این ره توشه مورد تایید و قبول استاد محترم جناب آقای دکتر کیامنش و اقبال کلیه دانشجویان عزیز قرار گیرد. انتظار دارد کم و کاست موجود در این گزارش را مورد اغماض قرار داده، پس از مطالعه و امعان نظر همچون گذشته از نقطه نظرات مفید و سازنده خود من را مورد لطف و عنایت خویش قرار دهند.
مجددا از کلیه عزیزان خصوصا جناب مهندس سهرابی، مهندس احمدی و مهندس روشن دل که در طول این دوره چراغ راه من بوده اند و در توجیه و آموزش مطالب از هیچ کوششی دریغ ننموده، یار و مدد رسان من بوده اند تشکر و قدر دانی می نمایم.

فصل اول
گام اول در هر مقاله تامین اعتبار و واگذاری اطلاعات مقاله به مهندسین مشار است و مهندسین مشاور مطالعات خود را در دو مرحله یا دو فاز انجام می دهند.
در فاز اول مطالعات کلی صورت می گیرد و در فاز دوم تمام نقشه های اجرایی رسم می شوند همچنین نماها و مقاطع رسم می شوند سپس محاسبات و جزئیات اجرائی و متروها انجام می شود.
مهندس مشاور یکی از سه رکن اصلی انجام یک مقاله ساختمانی است انجام کارهای فنی مقاله به عهده ی آنها است.
شرکت مهندسین مشاور قدس نیرو نیز یک شرکت خصوصی وابسته به سازمان آب و برق است که در بعضی نقاط کشور از جمله تهران نمایندگی دارد.
سازمان آب و برق برای انجام کارهای ساختمانی و برقی خود از طریق مناقصه عمل می کند و پیمانکارانی که در این مناقصه برنده شوند انجام کار را بر عهده می گیرند و خود به عنوان کار فرما در راس کار قرار می گیرد و از شرکتهای مهندسین مشاور وابسته به سازمان می خواهد که بر کار آنها نظارت کنند.
از جمله شرکتهای وابسته به سازمان آب و برق شرکت دز آب است که بیشتر بر کارهای برقی نظارت دارد و از شرکت مهندسین مشاور قدس نیرو در کارهای ساختمانی مانند ساخت ایستگاههای برقی برای متعادل کردن برق در سطح منطقه استفاده می شود.


قیمت فایل : 4000 تومان | تعداد صفحات : 38 | فرمت فایل : WORD

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]