گزارش کارآموزی در اداره مخابرات
صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » جدید  »  گزارش کارآموزی در اداره مخابرات

گزارش کارآموزی در اداره مخابرات

گزارش کارآموزی در اداره مخابرات

مقدمه:
ورود دستگاهها و سیستم های‌ جدید‌ پیشرفته  به شبکه مخابراتی‌ و برقراری سرویس‌های‌ ویژه خطوط تلفن‌ در دوران اخیر‌ نشان از پیشرفت‌ سریع و رضایت‌ بخش‌ علم مخابرات در جهان  دارد به گونه‌ای که در زمان‌ حاضر امکان  رفاه و آسایش‌ خاطر‌ بیشتر‌ را برای همه فراهم ساخته است این ناشی از گستردگی‌ و عظمت‌ علم مخابرات و قابلیت‌های بهره‌برداری‌ از آن است که با گذشت  زمان به طور صعودی‌ سیر تکامل خود را طی  می‌کند لذا شایسته است که مهندسین  و پژوهش‌گران فنی و مهندسی‌ در زمینه  رشته‌های مربوط‌ با مخابرات از تغییرات و تحول  جدید عقب نمانند و هم زمان با تکنولوژی  روز جهان‌ جلو بروند این امر مستلزم داشتن اراده و هدفمند‌ بودن و نیز سعی و تلاش و تحقیقات‌ گسترده می باشد که باید از سوی طالبان  طرقی مد نظر قرار‌ گیرد.
بنابراین شایسته است که در کشور ایران  نیز مهندسین  و اساتید ازپرداختن  به علوم‌ کلاسیک‌ و قدیمی که امروزه خبرهای کاربردی  خود را از دست داده‌اند پرهیز نمود. و سعی در جهت‌ کسب اطلاعات  جدید و هماهنگی با تکنولوژی  روز داشته باشند. نیز باید در کتابهای درسی‌ دانشگاههاکه برخی از آنها از سوی متخصصین‌ ایرانی‌ تائید‌ و تدوین می شود و اطلاهات و علوم جدید‌ نیز در کنار‌ مطالب‌ پایه جمع شود تا دانشجویانی که در آینده نزدیک فارغ‌التحصیل‌ می‌شوند  و در مراکز تخصصی‌ مشغول به کار می‌گردند مشکلاتی  در زمینه آشنایی‌  با سیستنهای‌جدید و بهره برداری‌ از آنها نداشته باشند.
در این گزارش به بررسی‌ سیستم سوئیچینگ می پردازیم. . و به گفته کارشناسان‌ کامل‌ترین  سیستم‌ با قابلیت‌ فراوان‌ سرویس‌دهی می‌باشد پرداخته شده است. در اینجا‌ جای دارد از استاد محترم دکتر شیرازی‌ در راهنمایی و پیگیری‌ امور کارآموزی‌ و نیز از ریاست  محترم مخابرات جناب آقای مهندس مؤذن و از کارشناسان محترم‌ اداره مخابرات جناب آقایان مهندس برومند ـ مهندس قادری به جهت‌ بذل عنایت‌ ویژه در راهنمایی و ارائه اطلاعات لازم تشکر‌ و قدر‌دانی می‌گردد. و نیز از کارشناس محترم  مرکز آموزش مخابرات خراسان جناب آقای مهندس  نعمتی به جهت راهنمایی  و ایجاد هماهنگی‌های لازم  تشکر و قدر‌دانی می‌شود. امید است این گزارش مورد عنایت استاد محترم و استفاده خوانندگان قرار گیرد.

فهرست مطالب:                        
مقدمه                            
فصل اول
معرفی مرکز تلفن                                
بخشهای مختلف مرکز تلفن                    
خدمات مورد ارائه مرکز تلفن                        
بخشهای مختلف در خط تلفن                        
فصل دوم
کلیات و اصطلاحات یک سیستم سوئیچینگ                                
مراحل سوئیچینگ                                                                     
مکانیسم های سوئیچینگ                            


این فایل شامل: صفحه نخست، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد که با فرمت (word) در اختیار شما قرار می گیرد. (فایل قابل ویرایش است)
تعداد صفحات: ۲۱

 

مناسب جهت استفاده دانشجویان رشته مهندسی برق
در قالب فایل word و قابل ویرایش


قیمت فایل : 2000 تومان | تعداد صفحات : 21 | فرمت فایل : doc

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]