گزارش تخصصی آموزش الکترونیکی مجازی به دانش اموزان
صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » گزارش تخصصی  »  گزارش تخصصی آموزش الکترونیکی مجازی به دانش اموزان

گزارش تخصصی آموزش الکترونیکی مجازی به دانش اموزان

دانلود گزارش تخصصی آموزش الکترونیکی مجازی به دانش اموزان

دانلود گزارش تخصصی آموزش الکترونیکی مجازی به دانش اموزان
چکیده:
پیدایش دانشکده مجازی، موجب شده تا تصورات قبلی در زمینه نیاز به امکانات فیزیکی بسیار برای فرایند یاددهی-یادگیری در آموزش عالی دچار تحول و دگرگونی جدی شود. هدف یادگیری الکترونیکی، ارتقای دانش و مهارت‌های نیروی انسانی با به کارگیری برنامه‌ای به روز و مقرون به صرفه است.
در شرایط جدید، نیاز به تاسیس ساختمانها و امکانات فیزیکی و صرف هزینه های گزاف نبوده و دانشجویان و مدرسان نیاز به ترک منزل و یا محل کار خود برای حضور دائمی در کلاسها را ندارند.
در این روش می توان به بهترین نحو سبک های مختلف یادگیری را پوشش داده و از ترکیب نمودن انواع مختلف محتوا از قبیل متن، صوت، تصویر، انیمشن و … به حداکثر بازده در یادگیری دست یافت.
در این نوع آموزش، دسترسی فراگیران به مطالب و محتوای دوره وابسته به زمان و مکان نیست. در آموزش مجازی، افراد قادرند در هر ساعت از شبانه‌روز و در تمام هفته به فراگیری اطلاعات مورد نیازشان بپردازند.

مقدمه:
در نظام برنامه ریزی درسی متمرکز، معمولاً برنامۀ درسی را نهاد مرکزی تهیه می کند و مناطق و مدارس به اجرای وفادارنۀ آن ملزم می باشند. در نظام برنامه ریزی درسی غیر متمرکز، تمامی اختیارات به سطوح پایین تر واگذار می شود و هر یک از واحدها آزادی و اختیار عمل دارند. در نظام برنامه ریزی درسی نیمه متمرکز، سیاست ها و چارچوب ها را نهاد مرکزی تدوین می کند و بخشی از اختیارات به مناطق و مدارس واگذار می شود و نظارت و کنترل از سوی نهاد مرکزی اعمال می شود

فهرست
چکیده: ۲
مقدمه: ۳
مزایای آموزش الکترونیکی ۴
بعضی از معایب نظام برنامه‌ریزی درسی (آموزشی) متمرکز عبارت است از ۹
مزایای عدم تمرکز ۱۰
معایب عدم تمرکز ۱۱
معایب آموزش الکترونیکی ۱۳
نتیجه گیری: ۱۴
منابع ۱۵


قیمت فایل : 5000 تومان | تعداد صفحات : 15 | فرمت فایل : WORD

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]