اقدام پژوهی چگونه توانستم دانش آموزان پایه نهم مدرسه (نام مدرسه) 2 را به استفاده از اینترنت ترغیب نم
صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » اقدام پژوهی  »  اقدام پژوهی چگونه توانستم دانش آموزان پایه نهم مدرسه (نام مدرسه) ۲ را به استفاده از اینترنت ترغیب نم

اقدام پژوهی چگونه توانستم دانش آموزان پایه نهم مدرسه (نام مدرسه) ۲ را به استفاده از اینترنت ترغیب نم

دانلود اقدام پژوهی چگونه توانستم دانش آموزان پایه نهم مدرسه (نام مدرسه) ۲ را به استفاده از اینترنت ترغیب نم

چکیده
شبکه ای است از کامپیوترهای دنیا طوری که با از کار افتادن و بروز مشکل در تعدادی از کامپیوتر ها (قسمتی از شبکه)هیچ مشکلی در شبکه اتفاق نمی افتد .
هدف اولیه از ایجاداین شبکه ریشه در رقابت بین اتحاد جماهیر شوری و آمریکا برمی گردد که شوروی با آزمایش موشکی با نام «اسپونیک»به آمریکا می فهماند که می تواند شبکه های ارتباطی آمریکا را هدف قرار دهد. آمریکایی‌ها در پاسخگویی به این اقدام روس‌ها، موسسه مقاله‌های تحقیقی پیشرفته “ARPA” را به‌وجود آوردند. هدف از تاسیس چنین موسسه‌ای پژوهش و آزمایش برای پیدا کردن روشی بود که بتوان از طریق خطوط تلفنی، کامپیوترها را به هم مرتبط نمود. به طوری که چندین کاربر بتوانند از یک خط ارتباطی مشترک استفاده کنند. در اصل شبکه‌ای بسازند که در آن داده‌ها به صورت اتوماتیک بین مبدا و مقصد حتی در صورت از بین رفتن بخشی از مسیرها جابه‌جا و منتقل شوند. در اصل هدف “ARPA” ایجاد یک شبکه اینترنتی نبود و فقط یک اقدام احتیاطی در مقابل حمله احتمالی موشک‌های اتمی دوربرد بود. هر چند اکثر دانش امروزی ما درباره شبکه به‌طور مستقیم از طرح آرپانت “ARPPA NET” گرفته شده‌است. شبکه‌ای که همچون یک تار عنکبوت باشد و هر کامپیوتر ان از مسیرهای مختلف بتواند با همتایان خود ارتباط دااشته باشد واگر اگر یک یا چند کامپیوتر روی شبکه یا پیوند بین انها از کار بیافتاد بقیه باز هم بتوانستند از مسیرهای تخریب نشده با هم ارتباط بر قرار کنند.

مقدمه
موضوع اصلی اقدام پژوهی من چگونه توانستم دانش آموزان پایه نهم را به استفاده از اینترنت ترغیب کنم. هدف من از انجام این پژوهش ترغیب دانش آموزان به استفاده از اینترنت است.
۱- اینترنت رسانه ای تعاملی است . هر کس در هر جای دنیا که به آن دسترسی داشته باشد می تواند در عین اینکه از مطالب موجود استفاده می کند مطالب خود را هم منتشر کند.
۲-حجم عظیمی از کتاب ها و مقالات در سطح اینترنت منتشر شده اند
۳- باعث بوجود آمدن حرفه های جدید شده است
۴- باعث راحتی خیلی از کارها شده مثل عملیات بانکی -خرید و فروش و..
۵- جذاب و سرگرم کننده است
۶- انتقال اطلاعات با سرعت زیادی انجام می گیرد .لازم نیست برای خرید یک نرم افزار و گرفتن یک مقاله به جای دوری سفر کنید لازم نیست از پست کمک بگیرید همه ی اینها در شریان ارتباطی هستند کافی است دانلودشان کنید

فهرست
چکیده ۲
مقدمه ۲
بیان مساله ۳
گرداوری اطلاعات ۴
انتخاب راه حل ۶
اعتبار بخشی راه حل ها ۸
اجرای راه حل ها ۱۰
شواهد دو ۱۰
نتیجه گیری ۱۰
پیشنهادات ۱۱
منابع ۱۲


قیمت فایل : 3000 تومان | تعداد صفحات : 14 | فرمت فایل : WORD

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]