دانلود پرسشنامه استاندارد یادگیری خود راهبر ویلیامسون 2007
صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » پرسشنامه  »  پرسشنامه استاندارد یادگیری خود راهبر ویلیامسون ۲۰۰۷

پرسشنامه استاندارد یادگیری خود راهبر ویلیامسون ۲۰۰۷

دانلود پرسشنامه questionnaire استاندارد با عنوان دانلود پرسشنامه استاندارد یادگیری خود راهبر ویلیامسون ۲۰۰۷ این پرسشنامه به صورت word و پرسشنامه دارای ۵ صفحه می باشد.  در زیر به مختصری از  آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است.

پرسشنامه استاندارد یادگیری خود راهبر ویلیامسون ۲۰۰۷
پرسشنامه یادگیری خود راهبر توسط ویلیامسون (۲۰۰۷) ساخته شده است. این مقیاس دارای ۶۰ گویه است با یک مقیاس لیکرت پنج درجه­ ای (کاملا موافق تا کاملا مخالف) که هر ماده دارای ارزشی بین ۱ تا ۵ است. با سؤالاتی مانند: (من مسئول شناسایی حیطه هایی که در آنها نقص دارم می باشم). یادگیری خود راهبر را می­سنجد.

یادگیری خود راهبر:
خود راهبری در یادگیری به عنوان روشی جهت یادگیری مادالمعمر در آموزش معرفی شده است. خود یادگیری  مبنایی تمام یادگیری های فردی را شکل می دهد.

روایی و پایایی پرسشنامه یادگیری خود راهبر
روایی ابزار جمع آوری داده
اعتبار یا روایی با این مسئله سر و کار دارد که یک ابزار اندازه گیری تا چه حد چیزی را اندازه می گیرد که ما فکر می کنیم( سرمد و همکاران،۱۳۹۰).  روایی  پرسشنامه یادگیری خود راهبر توسط  اساتید و متخصصان این حوزه تأیید شده است.(توضیحات کامل در داخل فایل)

پایایی ابزار جمع آوری داده
قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می گیرد، یعنی  اینکه ابزار اندازه گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می دهد( سرمد و همکاران،۱۳۹۰).  پایایی پرسشنامه یادگیری خود راهبر از روش آلفای کرونباخ بالای۷۰ صدم  به دست آمده است.

 

پایایی و روایی: دارد
نوع فایل: ورد آفیس word
مولفه: دارد
مقاله بیس: دارد
نحوه نمره گذاری: دارد
تعداد صفحات: ۵
منبع: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


قیمت فایل : 2700 تومان | تعداد صفحات : 5 | فرمت فایل : WORD

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]