صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » پرسشنامه  »  پرسشنامه استاندارد مسؤولیت پذیری اجتماعی سازمان کارول (۱۹۹۱)

پرسشنامه استاندارد مسؤولیت پذیری اجتماعی سازمان کارول (۱۹۹۱)

پرسشنامه استاندارد مسؤولیت پذیری اجتماعی سازمان کارول (۱۹۹۱)
پرسشنامه مسؤولیت پذیری اجتماعی سازمان، توسط کارول (۱۹۹۱) طراحی شده است. این پرسشنامه دارای ۲۰ سوال و ۴ مؤلفه مسؤولیت پذیری اقتصادی، مسؤولیت­ پذیری قانونی، مسؤولیت­ پذیری اخلاقی، مسؤولیت ­پذیری اجتماعی می باشد و بر اساس طیف پنح گزینه ای لیکرت با سوالاتی مانند (در اجرای وظایف همکارانم به آن ها کمک می کنم تا به صورت بهره ور عمل کنند.) به سنجش مسؤولیت پذیری اجتماعی سازمان می پردازد.
مسؤولیت پذیری اجتماعی سازمان: به عنوان خط و مشی و تکنیکی ورای اجبارات قانونی آن، به منظور سود دهی برای کل جامعه اشاره دارد.

روایی و پایایی پرسشنامه مسؤولیت پذیری اجتماعی سازمان
روایی ابزار جمع آوری داده
اعتبار یا روایی با این مسئله سر و کار دارد که یک ابزار اندازه گیری تا چه حد چیزی را اندازه می گیرد که ما فکر می کنیم( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). روایی پرسشنامه مسؤولیت پذیری اجتماعی سازمان توسط اساتید و متخصصان این حوزه تأیید شده است.(توضیحات کامل در داخل فایل)

پایایی ابزار جمع آوری داده
قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می گیرد، یعنی اینکه ابزار اندازه گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می دهد( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). پایایی پرسشنامه مسؤولیت پذیری اجتماعی سازمان از روش آلفای کرونباخ بالای ۷۰ صدم به دست آمده است.

 

پایایی و روایی: دارد
نوع فایل: ورد (Word)
مولفه: دارد
نحوه نمره گذاری: دارد
منبع: دارد
قیمت: فقط ۲۹۰۰ تومان
گارانتی: دارد
پرسشنامه کاملا استاندارد است


تعداد صفحات : | فرمت فایل : WORD

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]