پرسشنامه استاندارد تلفیق در برنامه های درسی
صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » پرسشنامه  »  پرسشنامه استاندارد تلفیق در برنامه های درسی

پرسشنامه استاندارد تلفیق در برنامه های درسی

پرسشنامه استاندارد تلفیق در برنامه های درسی
پرسشنامه استاندارد تلفیق در برنامه های درسی پرسشنامه ای محقق ساخته می باشد. این پرسشنامه دارای ۱۸ گویه است و با یک مقیاس لیکرت شش درجه­ ای (نظری ندارم تا خیلی زیاد)، با سؤالاتی مانند: (در تدریس خود، محتوای دروس را با توجه به محتوای سایر دروس رشته تعیین می کنم؛ از محتوایی که همکاران دیگر تدریس می کنند، اطلاع دارم) تلفیق در برنامه های درسی را می­ سنجد.
تلفیق در برنامه درسی : بحث تلفیق به عنوان شیوه ای برای یادگیری واقعی از طریق برداشتن مرزهای ساختگی بین موضوعات درسی شناخته شده است.
روایی و پایایی پرسشنامه تلفیق در برنامه های درسی
روایی ابزار جمع آوری داده ها
اعتبار یا روایی با این مسئله سر و کار دارد که یک ابزار اندازه گیری تا چه حد چیزی را اندازه می گیرد که ما فکر می کنیم( سرمد و همکاران،۱۳۹۰).  روایی پرسشنامه تلفیق در برنامه های درسی توسط  اساتید و متخصصان این حوزه تأیید شده است.(توضیحات کامل در داخل فایل)
پایایی ابزارهای جمع آوری داده ها
قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می گیرد یعنی  اینکه ابزار اندازه گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می دهد( سرمد و همکاران،۱۳۹۰).    پایایی پرسشنامه تلفیق در برنامه های درسی از روش آلفای کرونباخ بالای ۷۰ صدم  به دست آمده است.(توضیحات کامل در داخل فایل).

 

پایایی و روایی: دارد
مقاله بیس: دارد(فارسی )
نوع فایل: زیپ
نحوه نمره گذاری: دارد
تعداد صفحات: ۴
منبع: دارد
قیمت: فقط ۲۹۰۰ تومان
گارانتی: دارد

 

پرسشنامه کاملا استاندارد است


قیمت فایل : 2900 تومان | تعداد صفحات : 4 | فرمت فایل : WORD

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]