پاورپوینت کاهش وزن با استفاده از تغذیه مناسب و ورزش
صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » علوم پزشکی » پزشکی  »  پاورپوینت کاهش وزن با استفاده از تغذیه مناسب و ورزش

پاورپوینت کاهش وزن با استفاده از تغذیه مناسب و ورزش

دانلود پاورپوینت کاهش وزن با استفاده از تغذیه مناسب و ورزش

دانلود پاورپوینت کاهش وزن با استفاده از تغذیه مناسب و ورزش

مقدمه
مسئله وزن اضافه و یا کاهش وزن و به صورت مردمی تر لاغر کردن و خوش اندام شدن بیشتر فکر مردم ، مخصوصا“ خانم ها را به خود اختصاص داده است. خوب با این همه غذاهای متنوع و پرکالری مثل غذاهای سوخاری شده ، غذاهای موجود در فست فودها ، تنقلات مثل چیپس و پفک و … هر انسانی را مجبور به مصرف آنها می کند و در دنیای ماشینی امروز که همه مردم کارهای روزمره خود را بوسیله ماشینهای پیشرفته انجام میدهند باعث کم کاری بدن می شود و کارهایی که یک انسان سالم میتواند به راحتی انجام دهد به هر دلیل مثلا“ کمبود وقت یا به قول خودشان صرفه جویی وقت ، به دست ماشینها می سپارند .
خیلی از مردم معتقدا“ وضعیت غذاها و نوع تولید و حتی پرورش مواد غذایی طبیعی از کیفیت پایینی برخوردار است بازهم به قول عامیانه تر بصورت مصنوعی بوجود می آیند که باعث برخی از نارساییها و بیماریها در بدن انسانها می شود و در صحبتهای خود اشاره به زمانهای قدیم میکنند و از خوردن غذاهای طبیعی و پر کالری و اما سالم آن زمانها و کمبود بیماریها و بد اندامی و داشتن تنی لاغر و … بحث و گفتگو می کنند .

در باره اینکه مردم زمانهای قدیم غذاهای سالم و طبیعی تری در دسترس داشتند هیچ شکی نیست . فقط مسئله قابل تامل در اینجاست که هر قدر غذاهای آنها پر کالری مثل روغنهای حیوانی و لبنیات پر چربی و … بود و این مدل غذاها را تغذیه می کردند و لی در مقابل باید دید که کارهایی که آن زمان در باغها و یا در مزارع و یا در منزل و یا در کارخانه ها انجام میدادند همه با استفاده از اندام خود شخص بود و انرژی زیادی برای انجام یک کاری مصرف می شد ، ولی دنیای ماشینی امروز همه این کارها را به دست ماشینها سپرده است اگرچه این ماشینها کارها را راحتر و صرفه جویی در زمام را و … ایجاد کرده است ولی مشکلات دیگری برای انسانها بود آورده که ما به آنها اشاره نمی کنیم.
در زمانهای گذشته مردم برای رفتن از طبقه ای به طبقه دیگر از پله ها استفاده می کردند ولی امروزه …
در زمانهای گذشته سه اصل مهم کشاورزی کاشت ، داشت ، برداشت توسط دست انجام می شد ولی امروزه …
در زمانهای قدیم تنقلات مردم کشمش و نخود و بادام و … بود ولی امروزه …
در زمانهای قدیم غذای مصرفی مردم عادی تخم مرغ و سیب زمینی آبپز و اشکنه و مرغ خانگی و نان پنیر و سبزی تازه و … بود ولی امروزه ….
یک مسئله مهم روشن وخاموش کردن تلویزیون ، شستن لباسها و ظرفها ، انداختن و جمع کردن لحاف و تشک ، رفتن سر کار و مدرسه و دانشگاه ، جمع کردن هیزم ، حمل و نقل اجسام سبک و سنگین کارخانه ها و …
خودتان نتیجه گیری کنید!!!

برای چه باید وزن خود را کم کنیم و یا در وظعیت مطلوب نگه داریم؟
کم کردن وزن بدن بخاطر مسائلی که برای ما اتفاق می افتد انجام میگیرد و ما باید هدف از کم کردن وزنمان را مشخص کنیم .
کم کردن وزن احتمال دارد هدف ورزشی داشته باشد مثلا“ یک کشتی گیر برای شرکت در مسابقات کشتی در وزن مورد نظر خود و مربیش باید وزن خود را با وزن مورد نظرشان نزدیک کند.
کم کردن وزن احتمال دارد هدف پزشکی داشته باشد مثلا“ پادر دهای مکرر و ادامه دار به علت اضافه وزن فرد و …
کم کردن وزن برای داشتن اندامی بهتر
در همه موارد بالا ما باید بدانیم که همه مردم نسبت به قد و ژنتیک و موقعیت جغرافیایی و اجتماعی خود دارای وزن مطلوبی میباشند و برای رسیدن به این وزن مطلوب باید دست به انجام یکسری کارهای دلخواه و غیر دلخواه خود بزنند .


قیمت فایل : 3000 تومان | تعداد صفحات : 23 | فرمت فایل : پاورپوینت

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

هشتگ : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,