پاورپوینت پیرامون سیل
صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » علوم پایه » زمین شناسی  »  پاورپوینت پیرامون سیل

پاورپوینت پیرامون سیل

دانلود پاورپوینت پیرامون سیل مقاله پاورپوینت در مورد سیل تحقیق پاورپوینت سیل پاورپوینت سیلاب مدیریت بحران سیل ایمنی در مقابل سیل دانلود پاورپوینت سیل پاورپوینت درباره سیل پاورپوینت سیلاب ها مقاله در مورد سیل مقاله در مورد سیل و زلزله مقاله در مورد سیل در بنگلادش مقاله مکانیکال سیل تحقیق در مورد سیل

PowerPoint on flood

بخشی از مقدمه:
شهر سازیها و حذف گیاهان باعث کاهش مقدار آب نفوذی و افزایش آب سطحی می‌شود. حجم زیاد آب از یک طرف بر بزرگی طغیان می‌افزاید و از طرفی با افزایش فرسایش ، رسوباتی به وجود می‌آورد که با برجای گذاشتن آنها ظرفیت بستر اصلی رود کاهش می‌یابد. موارد پیش معمولاً تاثیر تدریجی دارند، ولی سیلهای ناگهانی و فاجعه آمیز اغلب بر اثر تخریب سدها و بندها، ایجاد می‌شوند.
اغلب سیل‎ها در اثر بارندگی شدید، آب شدن برفها و تکه یخ‎های بزرگ و یا طغیان رودخانه‎ها جاری می‎شوند. بعضی از رودخانه‎ها هر ساله به طور منظم طغیان می‎کنند و از گزارش‎های سالهای گذشته می‎توان زمان وقوع و ارتفاع بالاآمدن آب را پیش‎بینی کرد. سیل‎های غیرقابل پیش‎بینی در اثر باران‎های سیل‎آسای غیرطبیعی روی زمین لخت، خیس و یا یخ‎زده جاری می‎شوند. بعضی سیل‎ها در اثر امواج کنار دریا جاری می‎شوند. در یک موج مدی توده عظیمی از آب دریا، که گاه ۶ تا ۹ متر ارتفاع دارد، ناحیه‎ گسترده‎ای از زمین ساحلی را که ممکن است حد آن به ۸۰ تا ۱۰۰ کیلومتری کناره دریا برسد فرا می‎گیرد. اغلب این امواج مد دریا در اثر زلزله‎های زیر دریایی اتفاق می‎افتند ولی گاهی به دنبال طوفان نیز حادث می‎شوند.

فهرست مطالب:
مقدمه
انـواع سـیل
بررسی آثار و بلایای سیل بر گروههای ویژه
توصیه هایی برای دستگاه های اجرایی جهت پیشگیری و مقابله با سیل
توصیه های زمان بروز سیل
نکـات ایمنـی پس از وقوع سیل
چگونه کمک بخواهید
با عوارض روانی سیل چه کنیم؟


قیمت فایل : 5000 تومان | تعداد صفحات : 13 | فرمت فایل : پاورپوینت

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]