صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » پاورپوینت  »  پاورپوینت پدیده شایعه در زمان جنگ

پاورپوینت پدیده شایعه در زمان جنگ

پاورپوینت پدیده شایعه در زمان جنگ
پاورپوینت پدیده شایعه در زمان جنگ شامل 23 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

نگرش کلی
بخش بزرگی از محاورات عادی اجتماعی ما را شایعه پراکنیها ، تشکیل می‌دهد. اما این شایعه پراکنیها که همواره جزء مسائل اجتماعی و روانی با ابعاد گسترده‌ای محسوب می‌شوند، در زمانهای بحرانی حالتی زهر آگین به خود می‌گیرند. ایجاد هراس و دلهره نابجا یا امیدهای واهی ، روحیه مردم جامعه را تضعیف می‌کند و امنیت ملی جامعه را به خطر می اندازد.

ماهیت شایعه
ماهیتاً شایعات هراس برانگیز هشدار دهنده است و اغلب موجب نفی اعتماد به نفس نیروهای رزمنده در موفقیت آمیز بودن تلاشهای جنگی آنان شده، لاجرم سبب تشدید نگرانیهای مردم جامعه می گردد و شایعات آرزومندانه هم با ایجاد خوش بینی مفرط در بعضی از موارد به یک نوع خوش خیالی تضعیف کننده منجر می شود. آمادگی مردم برای سست شدن در زمان دریافت اخبار و شایعات خوب و خوشایند اثر بسزایی در کاهش داوطلبان و ایثارگری و فداکاری آنان خواهد داشت که بدون شک از این سستی دشمن بهره فراوانی خواهد برد.

و …

فهرست مطالب
نگرش کلی
ماهیت شایعه
شایعات هراس برانگیز
شایعات آرزومندانه
شایعات تفرقه افکن
شایعات کنجکاوی
خنثی سازی شایعه
پایان


تعداد صفحات : 23 | فرمت فایل : پاورپوینت

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]