صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » پاورپوینت  »  پاورپوینت سرشماری عمومی نفوس و مسکن

پاورپوینت سرشماری عمومی نفوس و مسکن

پاورپوینت سرشماری عمومی نفوس و مسکن
پاورپوینت سرشماری عمومی نفوس و مسکن شامل 38 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه
سرشماری کامل ترین و موثرترین شیوه برای جمع آوری اطلاعات مورد نیاز کشور و ویژگی های آن محسوب می شود. سرشماری یک طرح آمارگیری است که در این طرح به همه واحد ها یا افراد مورد نظر جامعه آماری مراجعه و اطلاعات تک تک افراد جمع آوری می شود. سرشماری نفوس به معنای شمارش تمام افرادی است که در ۳۱ استان کشور زندگی می کنند.

مطابق با توصیه های سازمان ملل متحد و قوانین داخلی هر کشور ، سرشماری ها هر ۵ یا ۱۰ سال یکبار توسط مراکز آماری کشور ها اجرا می شود.

اهداف سرشماری

*جمع آوری اطلاعات و ویژگی های عمده افراد و برخی از اطلاعات واحد های مسکونی کشور به منظور تامین اطلاعات پایه ای مورد نیاز توسعه اجتماعی – اقتصادی کشور

*تهیه چارچوب های آماری مناسب در زمینه خانوار و مسکن

و …

فهرست مطالب

مقدمه
اهداف سرشماری
تاریخچه سرشماری در ایران
کاربرد های سرشماری :
آزمایش سر شماری
مامور سرشماری کیست ؟
آیا اطلاعات جمع آوری شده خانوارها محرمانه می ماند ؟
پایان


تعداد صفحات : 38 | فرمت فایل : پاورپوینت

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]