پاورپوینت خانه بوردو
صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » فنی و مهندسی  »  پاورپوینت خانه بوردو

پاورپوینت خانه بوردو

دانلود مقاله معماری پاورپوینت خانه بوردو پلان خانه بوردو تحلیل خانه بوردو خانه بوردو رم کولهاس خانه ی بوردو پلان خانه ی بوردو تحقیق معماری بوردو تحلیل معماری مدرسه بوردو معماری بوردو پاورپوینت معماری بوردو

PowerPoint Home Bordeaux

 

پاورپوینت بررسی معماری خانه بوردو در به همراه تصاویر و پلان طبقات در قالب ۱۶ اسلاید

توضیح مقاله:
در کشور فرانسه، زوجی در خانه‌ای قدیمی اما زیبا زندگی می‌کردند و خواهان خرید خانه‌ای جدید بودند. زمانی که به دنبال یک معمار می‌گشتند، مرد این خانواده در سانحه‌ی رانندگی هولناکی تا مرز مرگ رفت. او زنده ماند، اما حالا به ویلچیر نیازمند بود.
دو سال بعد، این زوج مجدداً به فکر ساخت خانه‌ای جدید افتادند، چرا که مرد خانه احساس می‌کرد در خانه‌ی قدیمی‌شان همچون یک زندانی گیر افتاده است. او به معمار مقاله گفت: “بر خلاف تصور احتمالی شما، من یک خانه‌ی ساده نمی‌خواهم. من به دنبال خانه‌ای پیچیده هستم؛ خانه‌ای که بازتاب دنیای پیچیده‌ی من باشد.
معمار این مقاله، رم کولهاس، می‌گوید: “آن‌ها از ما خانه‌ای می‌خواستند تا به طور واضح دیگران و خود اعضای خانواده را به یاد وضعیت مرد نیندازد. ما سعی کردیم تا در طراحی این خانه به جای جبران کارهایی که مرد خانه قدرت انجامشان را نداشت، بر تمام کارهایی که هنوز می‌توانست انجام دهد تأکید کنیم.”


قیمت فایل : 5000 تومان | تعداد صفحات : 16 | فرمت فایل : پاورپوینت

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]