صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » پاورپوینت  »  پاورپوینت جنگ های رهایی بخش

پاورپوینت جنگ های رهایی بخش

پاورپوینت جنگ های رهایی بخش
پاورپوینت جنگ های رهایی بخش شامل 29 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی ، اقتصاد و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

تعریف جنگهای رهایی بخش
جنگ رهایی بخش عبارت است از مبارزات و پیکارهای ملی و مردمی که در اثر یک ایدئولوژی ملی گرایانه بوجود آمده ، و در این جنگ اصل برابری ، برادری و آزادیمطرح می‌باشد.

 

نگرش کلی
تاریخ کشورهای به استقلال رسیده افریقا ، آسیا و آمریکای لاتین نمونه‌های فراوانی از این جنگها و مبارزات ملی و مردمی را داشته است. در دهه گذشته جنبه ایدئولوژی ملی گرایانه (ناسیونالیستی) این جنگها برای مبارزین بسیار قوی و جذاب بوده است، و بانیان این مسلک سیاسی ، روشنفکران مروج این افکار و عقاید ضد استعماری و سیاستمداران گوناگونی که رهبری این جنگها را بر عهده داشتند، از محبوبیت فراوانی برخوردار بودند.

و …

فهرست مطالب
تعریف جنگهای رهایی بخش

نگرش کلی

تاریخچه

آغاز جنگهای رهایی بخش

نتایج جنگهای رهایی بخش

پایان


تعداد صفحات : 29 | فرمت فایل : پاورپوینت

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]