مقاله نقش اموزش در شرکت های تعاونی
صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » علوم انسانی  »  مقاله نقش اموزش در شرکت های تعاونی

مقاله نقش اموزش در شرکت های تعاونی

دانلود مقاله نقش اموزش در شرکت های تعاونی تحقیق شرکت تعاونی اموزش اموزش حسابداری شرکت تعاونی شرکت تعاونی خدمات اموزش شرکت تعاونی خدمات اموزش کارکنان مقاله در مورد شرکت تعاونی مقاله درباره شرکت تعاونی مقاله در مورد شرکت های تعاونی مقاله شرکت تعاونی مصرف دانلود مقاله شرکت های تعاونی مقاله حسابداری شرکت های تعاونی مقاله درباره شرکت های تعاونی تحقیق در مورد شرکت های تعاونی تحقیق درباره شرکت های تعاونی تحقیق در مورد شرکت تعاونی روستایی

The educational role of cooperatives in Paper

 

نقش اموزش در شرکت های تعاونی
تعاونی‌ها بعنوان یکی از اشکال سازمان‌های مردمی دارای قابلیت‌های فراوان جهت ایفای نقش در حمایت اقتصادی جوامع می‌باشند و افزون بر ویژگی ایجاد آفرینش تعاملات مثبت اجتماعی، اهمیت ویژه آنها در استفاده از امکانات بالقوه کسب و کار، حمایت از کارآفرینی، تولید ثروت و تأمین خدمات اجتماعی- رفاهی و طبقه‌بندی واحدهای تولیدی و خدماتی به عنوان مکمل روش‌های دیگر می‌باشد. بر اساس اصل ۴۴ قانون اساسی کشور ما، کارکرد بخش تعاون ایجاد اشتغال برای کسانی است که مهارت لازم برای انجام کار و حرفه‌ای را دارند اما سرمایه کافی برای ایجاد اشتغال در اختیار ندارند. این افراد می‌توانند در قالب تشکل‌های تعاونی سازماندهی شوند و از محل تسهیلات بانکی و سایر منابع مالی، کسب وکاری را راه‌اندازی نمایند.
بررسی تحقیقات انجام شده نشان می‌دهد که تا کنون در کشور ما مطالعه‌ای در خصوص جایگاه و نقش شرکت ‌های تعاونی در موفقیت کارآفرینان انجام نشده است. راجا مایی مان راجا یوسف در کالج تعاونی مالزی مطالعه‌ای در زمینه “خصوصیات و وظایف مدیران در شرکت های تعاونی مالزی: مقایسه‌ای بین مدیران موفق و کمتر موفق” انجام داده است که در نتیجه این تحقیق او نتوانست در مقایسه بین خصوصیات شرکت های تعاونی موفق و کمتر موفق تفاوت بارزی را شناسایی کند.
این مقاله می‌کوشد مشخص کند که تعاونیها جایگاه مناسبی برای موفقیت کارآفرینان می‌باشند. اهداف این تحقیق عبارت از: تعیین ویژگی‌های محیطی و نیروی انسانی تعاونی‌های موفق و ناکارآمد، تعیین خصوصیات کارآفرینی کارآفرینان، مشخص کردن سبک مدیریتی در شرکت های تعاونی و مطالعه ویژگی‌های مدیریتی مؤثر در موفقیت مدیران تعاونی‌ها و بررسی شباهتها و تفاونهای بین خصوصیات کارآفرینی، مدیریت و رهبری تعاونی‌ها می‌باشد.

فهرست مطالب
نقش اموزش در شرکت های تعاونی
بیان مسأله
تعریف تعاونی
اهداف تعاونی
نقش تعاونی‌ها در توسعه
توسعه اقتصادی
توسعه اجتماعی
توسعه سیاسی
توسعه اشتغال
انواع تعاونی‌ها
کارآفرینی چیست؟
صفات و ویژگی‌های کارآفرینان
کار تیمی، شروع کارآفرینی
نتیجه‌گیری
منابع


قیمت فایل : 2000 تومان | تعداد صفحات : 23 | فرمت فایل : WORD

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]