مقاله ماشین های بسته بندی در صنایع غذایی
صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » علوم پزشکی » تغذیه  »  مقاله ماشین های بسته بندی در صنایع غذایی

مقاله ماشین های بسته بندی در صنایع غذایی

Paper packaging machines for the food industry

دانلود مقاله ماشین های بسته بندی در صنایع غذایی

ماشین های خودکار بسته بندی روغن خوراکی

برای بسته بندی روغن های خوراکی در درون کیسه های کوچک تهیه شده با فیلم های  L.D.P.E  و یا L.L.D.P.E . هدایت گر ماشین به صورت  الکترو پنوماتیک یا  الکترومکانیکی در درون هر ماشین می باشد .

ماشین های بسته بندی در اندازه های خانواده :

ماشین های بسته بندی تک لوله  برای انجام بسته بندی هایی در اندازه خانواده طراحی شده و برای لفاف بندی  انواع بیسکوئیت های گرد ، مربع یا مستطیل شکل مورد استفاده قرار داده می شود .  بیسکوئیت ها از قسمت قیفک وارد  دستگاه می شوند و دستگاه  تغذیه خودکار به گونه ای عمل می کند که  بیسکویئت های دارای اندازه یکسان به آرامی   و از طریق تسمه نقاله به درون دستگاه وارد گردیده شوند . بعد از این فرایند ، یک میله استیل بیسکوئیت ها را  به قسمت جعبه پیچی فرستاده در آنجا بیسکوئیت ها در اندازه های مساوی در درون جعبه های کاغذی  به صورت متمرکز قرار داده می شوند.  بسته شدن نهایی و عمل برش به وسیله    فک های گرم  در حال چرخش    انجام میشود    . این گونه از ماشین های  لفاف بند خانواده   از طول عمر بهتر و  راندمان بالاتری برخوردار می باشند.

ماشین های  خودکار شکلات پیچ پر سرعت :

این ماشین ها برای بسته بندی ۸۰۰ شکلات در دقیقه  در کیسه های مرکزی    طراحی شده است .  هدایت ماشین به صورت الکترو مکانیکی  انجام میشود .

ماشین های  لفاف بند  بیسکوئیت خامه دار :

نوع جدید ماشین های  لفاف بند بیسکوئیت خامه دار که برای انواع بیسکوئیت های خامه دار در شکل های مدور ، مربع ، مستطیل طراحی شده است از  راندمان و خروجی  بسیار بالایی برخوردار می باشد .  این ماشین ها از موادی با کیفیت  بسیار بالا تولید شده   و از یک ماهیت قوی و با دوام برخوردار می باشد .  بیسکوئیت ها به صورت دستی بر روی تسمه نقاله قرار می گیرند  بعد از این فرایند  کشنده های نایلونی  بیسکوئیت ها را به قسمت جعبه پیچ  قابل تنظیم فرستاده و آنها را به صورت متمرکز در درون جعبه های کاغذی قرار می دهد .  برش و بستن نهایی جعبه با استفاده از فک های گرم و چرخان انجام می شود .

ماشین های بسته بندی  چند سر servo bugger :

این ماشین ها با کمک آخرین فن آوری های روز طراحی شده و  از افزایش راندمان کار با سرعت بسیار زیادی برخوردار می باشند .  این ماشین ها به لحاظ پارامتر های کیفیتی متعددی مورد آزمایش قرار داده شده اند و عملکرد بی نقص آنها  قبل از رسیدن به دست مشتری تضمین شده است .

ماشین های پر کن :

انواع مختلف ماشین های پر کن ، در صنایع غذایی  و بسته بندی با استقبال زیادی روبه رو شدهاند . این ماشین ها با مصرف انرژی پایین و سرعت بسیار بالایی  طراحی شده اند و قادر به بسته بندی انواع محصولات مایع ، پودری ، و گرانولی می باشند .

ماشین بسته بندی :

انواع مختلف ماشین های بسته بندی  چند منظوره برای انجام امور  مختلف بسته بندی در صنایع غذایی طراحی می شوند و تجربیات زیاد ما در این زمینه  این امکان را به ما داده است که در طراحی ،  تولید ، تامین ، و  مدیریت مقاله  و کنترل تولید و استفاده از  سیستم های رایانه ای در این زمینه ،  به صورت خودکفا عمل نماییم .

ماشین های بستر مسطح :

درمیان انواع مختلف ماشین های بسته بندی موجود ، ماشین های دارای بستر مسطح ، متضمن راندمان بالا و کاربری آسان با قیمت های بسیار مناسب می باشند .

فیلر های توده ای :

انواع مختلف فیلر های بسته بند توده ای با مشخصات کاری متفاوت عرضه می شوند .  به جز ماشین آلات استاندارد موجود در صنایع  انواع ماشین های دارای طراحی های متفاوت نیز  با توجه به نیاز های مشتری عرضه می شوند.

ماشین های نیمه خودکار :

انواع مختلف ماشین های نیمه خودکار ، ماشین آلات بسته بندی با   کاربری بسیار آسانی هستند که برای  امور بسته بندی و لفاف بندی محصولات در کیسه های مختلف  مورد استفاده قرار داده می شوند .  این ماشین آلات برای بسته بندی  میوه های خشک ، قهوه ، قارچ ، پنیر ،   محصولات دارویی و بسیاری از انواع محصولات دیگر مناسب هستند . برخی از انواع این ماشین ها  عبارتند از :

VNS  ماشین واکیوم خودکار با جریان نیتروژن و بسته بندی

سیلر  های پهنه ای :  قادر به پر کردن و بستن کیسه های کوچک .


قیمت فایل : 2000 تومان | تعداد صفحات : 15 | فرمت فایل : word

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

هشتگ : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,