مقاله ربات مسیریاب
صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » فنی و مهندسی  »  مقاله ربات مسیریاب

مقاله ربات مسیریاب

دانلود مقاله ربات مسیریاب تحقیق مقاله ساخت ربات مسیریاب مقاله در مورد ربات مسیریاب تحقیق در مورد ربات مسیریاب تحقیق درباره ربات مسیریاب تحقیق ربات مسیریاب ساخت ربات مسیریاب برنامه نویسی ربات مسیریاب برنامه ربات مسیریاب طرز ساخت ربات مسیریاب آموزش ساخت ربات مسیریاب کیت ربات مسیریاب دانلود مقاله ربات مسیریاب مقاله ربات مسیریاب مقاله ربات مسیریاب با avr

Paper Robot Navigation

مقدمه

اتوماسیون در بخشهای مختلف صنعت و کارهای تولیدی در چند دهه اخیر ظهور پیدا کرده است و روز به روز نیز در حال توسعه می باشد. بیش از چند دهه از ظهور کارخانجات کاملاً مکانیزه که در آنها تمامی پروسه ها اتوماتیک بوده و نیروی انسانی در آن نقش اجرائی ندارد، نمی گذرد. اما در چند ساله اخیر شاهد بوجود آمدن کارخانجات مکانیزه ای بوده ایم که طراحی، ساخت و نحوه کار آنها واقعاً حیرت انگیز است. ایده و دانش کنترل اتوماتیک و استفاده از سیستمهای مکانیزه در کارخانجات به جنگ جهانی دوم می رسد. ما تحولات عظیم و چشمگیر آن در سالهای اخیر بوقوع پیوسته است.

رُبات یا روبوت وسیله‌ای مکانیکی جهت انجام وظایف مختلف است. یک ماشین که می‌تواند برای عمل به دستورات مختلف برنامه‌ریزی گردد و یا یک سری اعمال ویژه انجام دهد. مخصوصا آن دسته از کارها که فراتر از حد توانایی‌های طبیعی بشر باشند. این ماشینهای مکانیکی برای بهتر به انجام رساندن اعمالی از قبیل احساس کردن درک نمودن و جابجایی اشیا یا اعمال تکراری شبیه جوشکاری تولید می‌شوند.


قیمت فایل : 6000 تومان | تعداد صفحات : 58 | فرمت فایل : WORD

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]