صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » کار آفرینی  »  طرح توجیهی احداث نهالستان در سطح ۵/۳ هکتار

طرح توجیهی احداث نهالستان در سطح ۵/۳ هکتار

دانلود مقاله کارآفرینی و طرح توجیهی با عنوان دانلود طرح توجیهی احداث نهالستان در سطح ۵/۳ هکتار در قالب ورد و قابل ویرایش و در ۲۱ صفحه گرد آوری شده است. در زیر به مختصری از آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است.

طرح توجیهی احداث نهالستان در سطح 5/3 هکتار

طرح احداث نهالستان در سطح ۵/۳ هکتار
خلاصه طرح
۱-مجری طرح: شرکت تعاونی تولیدی باغداران کاویان ساوج
۲-موضوع طرح: احداث نهالستان در سطح ۵/۳ هکتار
۳-محل اجرای طرح: منطقه چهار باغ- از توابع شهرستان ساوجبلاغ
۴-سرمایه گذاری قبل: ۰۰۰/۵۰۰/۸۳۱/۱۴
۵-سرمایه گذاری جدید: ۰۰۰/۱۴۰/۸۸۱/۱
الف:تسهیلات بانکی: ۰۰۰/۰۰۰/۱۲۰۰
ب:سرمایه گذاری شخصی: ۰۰۰/۱۴۰/۶۸۱
۶-مدت تسهیلات: ۶ سال
۷-نرخ سود بانکی: ۵/۱۳ درصد
۸-نرخ بازده کل سرمایه گذاری: ۲۶درصد

۱-مشخصات مجری طرح:
شرکت تعاونی تولیدی باغداران کاویان ساوج که در تاریخ ۱۹/۲/۱۳۸۳ تحت شماره ۶۸۶ نزد اداره ثبت شرکتهای ساوچبلاغ به ثبت رسیده و خلاصه شرکت نامه آن بشرح آگهی تاسیس شماره ۳۶۶۸ مورخه ۱۹/۲/۱۳۸۳ می‌باشد .

۲-مشخصات محل اجرای طرح:
یک زمین و باغ جمعا به مساحت ۱۴ هکتار واقع در منطقه چهار باغ از توابع شهرستان ساوجبلاغ که حدود ۶ هکتار آن بصورت باغ مثمره قدیمی بوده و ۸ هکتار بصورت زمین مزروعی و فاقد درخت می‌باشد و ۲۴ هکتار بصورت اجاره ای به مدت ۵ سال در اختیار شرکت تعاونی می باشد . آب مورد نیاز زمین مزبور از یک حلقه چاه عمیق با آبدهی حدوده ۱۵ لیتر در ثانیه که در همین زمین حفره گردیده و اختصاصی می‌باشد تامین می‌گردد بقیه امکانات موجود در جدول ساختمانها و تاسیسات موجود طرح تقویم شده است .

۳-موضوع طرح:
عملیات طرح عبارتست از تخصیص ۵/۳ هکتار از زمینهای مورد عمل به کشت بذر انواع نهال و ایجاد خزانه می‌باشد که با اجرای این امر قادر خواهد بود در فاصله زمانی ۵سال از زمان کشت بذر وانجام عمل پیوند تعداد ۰۰۰/۵۲۵ اصله نهال پیوندی تولید و به بازار مصرف عرضه نماید ضمنا قسمتی از نهال های تولیدی نیز جهت احداث باغ جدید، واکاری و بازسازی باغ قدیمی به مصرف خواهد رسید که این امر خود باعث احیا و زنده شدن باغ قدیمی گشته و در نتیجه باعث افزایش راندمان تولید باغ موجود خواهد گشت وپس از سه سال ۰۰۰/۵۳۵ اصله انواع نهال غیر مثمر تولید و آماده عرضه به بازار مصرف خواهد شود ضمناً اجرای طرح در افزایش اشتغالزایی و همچنین شکوفادی اقتصاد منطقه تاثیر بسزای باقی می گذارد.

۴-مدیریت و سازمان طرح:
مدیریت طرح به عهدی آقای مهندس بابک کمال پور طادی یکی از اعضای شرکت تعاونی می‌باشد که دارای تجارت عملی لازم در زمینه مذکور بوده و پرسنل مورد نیاز نیز بشرح جدول کارکنان دائم طرح تقویم گردیده است .


تعداد صفحات : 21 | فرمت فایل : WORD

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]