صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  دانلود گزارش کارآموزی شرکت تولیدی نرم افزار

دانلود گزارش کارآموزی شرکت تولیدی نرم افزار

دانلود گزارش کارآموزی شرکت تولیدی نرم افزار گزارش کارآموزی شرکت نرم افزاری مقاله کارورزی دانلود گزارش کارآموزی شرکت نرم افزاری گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در شرکت نرم افزاری دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در یک شرکت نرم افزاری گزارش کارآموزی در یک شرکت نرم افزاری گزارش کارآموزی در شرکت نرم افزاری دانلود گزارش کارآموزی در شرکت نرم افزاری

Reporting software training company

 

 

موضوع : گزارش کارآموزی شرکت تولیدی نرم افزار
فهرست مطالب
 
فصل اول: طرح تحقیق
مقدمه ۲
تاریخچه شرکت ۳
اهداف شرکت ۵
کارکنان و متخصصان۷
فصل دوم: تجزیه و تحلیل
محصولات ۱۰
نرم افزار پارس آموز ۱۳
نرم افزار پارس نما ۱۵
نرم افزار گویا ۱۷
نرم افزار پارسانا ۱۹
برخی قابلیت های مهم نرم افزار ۲۰
فصل سوم: روش تحقیق
مشاوره و راهکار ۲۳
مقدمه ۲۳
اتوماسیون اداری و صنعتی ۲۴
کنترل مقاله ۲۶
فصل چهارم: سابقه تحقیق
اخذ گواهینامه های بین المللی ۲۸
مزایای استفاده از گواهینامه  ۲۹
شبکه های داخلی و خارجی ۳۱
ارتباطات پیشرفته ۳۲
پشتیبانی ۳۳
فرم همکاری و استخدام ۳۵
دعوت به همکاری از اشخاص حقوقی ۳۷
پرسش و پاسخ ۳۸
اصطلاحات و مفاهیم ۴۴
نتیجه گیری ۵۴
پیشنهادات و انتقادات ۵۵
محدودیت ها ۵۶
منابع ۵۷
دانلود گزارش کارآموزی شرکت تولیدی نرم افزار
کارآموزی شرکت نولیدی نرم افزار پارس
مختصری از کارآموزی:
علاوه بر نرم افزارهای موجود , پارس لن مجری طراحی و پیاده سازی سیستمهای مدیریتی نو در سازمانها و کارخانجات نیز میباشد . تیم مشاوره و تحلیل
ین شرکت از مهندسین و کارشناسان برجسته صنایع کشور و با مدارک بین المللی در زمینه کنترل کیفیت , استانداردهای بین المللی , کنترل مقاله , … و نیز کارشناسان کامپیوتر و شبکه با گرایش های مختلف میباشد. این تیم با حضور فیزیکی در کارخانه و مشاهده گردش جریان اطلاعات با استفاده از روشها و تگنیک های مهندسی صنایع شما را در ابتدا به سوی سیستماتیک شدن و سپس با استفاده از طبقه بندی اطلاعات انجام شده در اخد گواهینامه های بین المللی از جمله استانداردهای سری ایزو ۹۰۰۲ و ۱۴۰۰۱ و OHSAS 18001 یاری مینماید.
صنایع و سازمانها برای رسیدن به سطح قابل قبولی از فن آوری احتیاج به طبقه بندی و مدیریت بر روند جریان اطلاعات در سازمان خود دارند اگر این طبقه بندی و مدیریت بر اساس استانداردهای مخصوص باشد شما با یک بار تجزیه تحللیل درست و منطقی اطلاعات میتوانید به استانداردهای بین المللی نیز دست یابید و راه خود را به بازارهای جهانی باز نمایید. ما با یک دوره حضور در سیستم شما تمامی احتیاجات سازمان را به سیستم های مختلف بر آورده کرده و در کنار تجهیز و توسعه شبکه کاری , نیازهای مستند سازی و ممیزی های لازم را برای شما جهت سهولت در امر  مدیریت منابع , روند جریان , استفاده بهینه از منابع , کنترل کیفیت , بهره وری , اخذ استانداردها,  ارزیابی کار و زمان و … بر آورده میسازیم .
مشاوره در زمینه های مختلف تولید و نیز تجزیه و تحلیل های آماری و اقتصادی در مقاله های سازمانی و برون سازمانی و نیز کنترل مقاله و نظارت بر روند اجرای آن از دیگر تخصص های گروه مهندسین مشاور ما میباشد.
شما با نظارت صحیح و درست بر روند اجرای مقاله ها توسط یک شرکت ثالث میتوانید با توجه به تخصص های فنی آن گروه و هم فکری های لازم و تبادل اطلاعات دوستانه بین خود و مهندسین مشاور جهت نیل به هدف مشترک که همانا عملیاتی شدن مقاله میباشد دست یابید. گروه مشاور ما شما را از ابتدای قرارداد تا انتهای مقاله همیاری و همراهی میکنند و در صورت لزوم با توجه به صلاحدید کارفرما وارد عمل شده و تذکرات لازم و راهبری سیستم را به دست میگیرند.
یکی دیگر از رموز موفقیت ما خدمات پس از فروش و پشتیبانی و آموزش سیستم های راه اندازی شده میباشد . همان طور که تمامی مدیران و کارشناسان مطلع هستند برای تعویض روش و به روز رسانی سیستمهای داخلی سازمان همواره با مقاومت های نیروهای انسانی در جابجایی روش قدم با جدید  مواجه هستیم . اگر آموزش و جلسات توجیهی برای سیستم جدید به حد کفایت و قابل قبول باشد به تجربه ثابت شده است این مقاومت به حداقل کاهش میابد. حال با توجه و دانش به این مطلب شرکت ما سعی خود را بر این دارد که آموزش کارکنان و توجیه آنها در اولویت کاری باشد.

تعداد صفحات : 61 | فرمت فایل : WORD

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]