دانلود گزارش کارآموزی دفتر فنی اورچین
صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  دانلود گزارش کارآموزی دفتر فنی اورچین

دانلود گزارش کارآموزی دفتر فنی اورچین

دانلود گزارش کارآموزی دفتر فنی اورچین دانلود گزارش کارآموزی دفتر فنی و مهندسی دانلود گزارش کارآموزی دفتر فنی مهندسی دانلود رایگان گزارش کارآموزی دفتر فنی مهندسی دانلود گزارش کارآموزی در دفتر فنی مهندسی دانلود گزارش کارآموزی معماری در دفتر فنی گزارش کارآموزی دفتر فنی مهندسی گزارش کارآموزی دفتر فنی مهندسی معماری گزارش کارآموزی رشته معماری دفتر فنی مهندسی

Training Technical Office Avrchyn

 

موضوع : گزارش کارآموزی دفتر فنی اورچین

مقدمه
باید بگویم مهمترین تحصیل کار آموزی و کارورزی است زیرا شما عیناً و عملاً وارد حرفه خود شده اید و می توانید به خوبی از آن تجربه کسب کنید مقدمه ای برای کار است و اگر کسی خوب نتواند موضوع کارآموزی را درک کند مطمئناً در آینده نیز نمی تواند کار خوبی داشته باشد و این تجربه کاری باعث سازندگی و ایجاد کسب و کار بهتر می شود .
با توجه به رابطه نا مناسب دانشگاه و صنعت در کشور ایران و با عنایت به این موضوع که اصولاً مطروحه در دانشگاه که شکل تئوری داشته در رابطه عملی این مباحث با موضوعات به کار گرفته شده در صنعت برای دانشجویان به طرز روشنی بیان نمی شود معمولاً دوره های کارآموزی فرصت مغتنمی است برای آشنایی دانشجویان رشته های مختلف با مسائل و مشکلات موجود در صنعت و ایجاد رابطه بین علوم تحصیل شده در دانشگاه و مسائل فنی به کار گرفته شده است .

آشنایی با مکان کارآموزی
دفتر فنی اورچین در ۲ کیلومترى شریف آباد – ابهر جنب صنایع پلاستیک به سرپرستی مهندس حسنى است در سال ۱۳۸۲ تاسیس شده قبل از تاسیس به مدت ۱۰ سال تجربه کار داشته که در این مدت سوابق درخشانی از خود نشان داده است . این دفتر با بنیاد مسکن و شهر سازی عقد قرارداد داشته بیشتر کارها به صورت پلان های مسکونی در خود شهرستان و در روستاها می باشد قابل ذکر است این دفتر به صورت آزاد نیز خدمات ارائه می دهد . این دفتر به جز کارهایی که در بالا اشاره شد کارآموز نیز قبول می کند .
دفتر فنی اورچین با توجه به وجود سخت افزارها و نرم افزارهای مناسب همچنین حضور افراد با تجربه کاری مفید به عنوان یک دفتر فنی مناسب جهت عملیات طراحی و مقاله های ساختمانی شناسایی و پس از مذاکره به عنوان موسسه انجام مقاله کاربردی انتخاب گردیده است .
دفتر فنی اورچین در ۲ کیلومترى شریف آباد


قیمت فایل : 2500 تومان | تعداد صفحات : 26 | فرمت فایل : WORD

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]