صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  دانلود گزارش کارآموزی در شرکت فن آوری اطلاعات

دانلود گزارش کارآموزی در شرکت فن آوری اطلاعات

دانلود گزارش کارورزی در شرکت فن آوری اطلاعات دانلود گزارش کارآموزی در شرکت فن آوری اطلاعات دانلود گزارش کارآموزی مهندسی فناوری اطلاعات دانلود گزارش کارآموزی رشته مهندسی فناوری اطلاعات دانلود رایگان گزارش کارآموزی رشته فناوری اطلاعات دانلود گزارش کارآموزی رشته فناوری اطلاعات گزارش کارآموزی فناوری اطلاعات بیمارستان گزارش کارآموزی فناوری اطلاعات در بانک

According to the company's information technology training

موضوع : گزارش کارآموزی در شرکت فن آوری اطلاعات
فهرست مطالب
پیشگفتار
چکیده
معرفی محل کارآموزی
معرفی بستره کارآموزی
مقدمه
سازمان دهی محتوا
طراحی ظاهر سایت
یک قالب چیست؟
لیست مشخصات یا Style Sheet
تنظیمات سراسری و فراگیر
تنظیمات فرم ها
کنترل صفحات (منوها و …)
تنظیمات ماژول
تنظیمات صفحه مطالب ها
استیل لیست بخشها
استایل اطلاعات دیگر مثل عنوان سایت ، تاریخ ایجاد و غیره
متفرقه
ماژول ها و صفحات سایت
صفحات(Pages)
اضافه کردن متن و تصویر
متن
بدون تکرار مقدمه
تصاویر
لینک ها
منوها
تفاوت بین کامپوننت و ماژول و مامبوت چیست؟
تماس با ما
منابع
گزارش کار آموزی کامپیوتر شرکت فن آوری اطلاعات کیانا
دانلود گزارش کارورزی در شرکت فن آوری اطلاعات
مختصری از کارآموزی :
بیشتر وقتی صحبت از وب سایت میشود به یاد تعدادی صفحات وب و لینکهای بین آنها می افتیم. در این نوع وب سایت هر صفحه وب دارای مطالب ثابتی است (Static) که بعد از تنظیم دیگر تغییر نمیکند، مگر طراح سایت آنرا تغییر و دوباره بارگذاری کند. در این حالت شما در مورد سایتتان به شکل یک ساختار درختی فکر میکنید: صفحه اول که دارای یک منو است و به تعدادی صفحات دیگر لینک شده است و در هر یک از این صفحات لینکهایی به صفحات دیگر و …..
مامبو جور دیگری سایت را سازمان دهی میکند چون هر چیز در سایتتان دیده میشود متغییر و غیر ثابت (Dynamic) است.این صفحات بر اساس اطلاعات وارد شده توسط مشاهده کنندگان سایت ، لینکهای اخبار، یا مطالب اضافه شده توسط اعضای سایت تغییر میکند بدون اینکه طراح سایت در این تغییرات دخالت داشته باشد. این مطالب متغییر درست در لحظه ای که مشاهده کننده صفحه را باز یا آنرا رفرش (Refresh) میکند ایجاد یا بروز میشوند.
در مامبو این بی معنی است که بپرسیم در یک صفحه خاص چه مطالبی وجود دارد ، تا هنگامی که صفحه در سایت دیده شود. شما صفحه ای برای تنظیم و طراحی نخواهید داشت. پس لازم است  نوعی دیگر به قضیه نگاه کنید.
هر صفحه از سایت مامبوی شما حاوی بلوکهای متفاوتی از مطالب است که هر یک از بلوکها یکPosition نامیده میشود. شما صفحه آرایی صفحات را با یک قالب (Template) انجام میدهید نه تک تک و بطور ثابت.
تمام تنظیمات مثل محل بلوکها ، فونتها ، رنگها و پس زمینه ها در اینTemplate انجام میشود. سپس ماژولها را در بلوکها قرار میدهید. دست آخر مطالب را اضافه میکنید و آنها را در اصل به یکی از اجزاء صفحه که معمولا منوها هستند نسبت میدهید.

تعداد صفحات : 19 | فرمت فایل : WORD

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

هشتگ : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,