دانلود پاورپوینت تجارت الکترونیک به همراه ورد
صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » فنی و مهندسی » کامپیوتر و IT  »  دانلود پاورپوینت تجارت الکترونیک به همراه ورد

دانلود پاورپوینت تجارت الکترونیک به همراه ورد

دانلود تحقیق و مقالات رشته اقتصاد و حسابداری با عنوان دانلود پاورپوینت تجارت الکترونیک به همراه ورد در قالب پاورپوینت و قابل ویرایش و در ۳۱ صفحه گرد آوری شده است. در زیر به مختصری از آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است.

دانلود پاورپوینت تجارت الکترونیک به همراه ورد

پیشگفتار:
دنیای به سرعت در حال پیشرفت امروز که با انباشت اختراعات و اکتشافات و تجربیات بشر در طی هزاره های گذشته همراه بوده است باعث شده تا نظم عادی علوم و گنجینه دانش بشری دچار نوعی بی نظمی و یا به عبارتی دچار نوعی نظم تازه شود. نظمی که در آن رشته های جدیدی زاده شده و یا مرز میان بسیاری از علوم گذشته، از میان رفته اند. شاید بزرگترین و مهم ترین نمادهای پیشرفت های دوران تازه، ابزاری به نام رایانه و فن آوری های نوین اطلاعاتی باشند. این پدیده ها افزون بر این که خود یک شگفتی بزرگ به حساب می آیند، بزرگترین منشا اثر دیگر جهش های شگفت انگیز نیز بوده اند.
بازرگانی و بازاریابی نیز به همین ترتیب تحت تأثیر واقع شده اند و در شرایطی که مدون شدن خود این مباحث از جمله پیشرفت های سده اخیر به حساب می آیند، مثلثی با حضور بازرگانی نوین، پدیده جهانی شدن اقتصادها و نوزاد نابغه زود رشد دهه های اخیر یا رایانه به وجود آمده است که گرانیگاه این مثلث پدیده دیگری به نام تجارت الکترونیک است. تجارت الکترونیک یا بازرگانی در محیط های مجازی به سرعت راه گسترش خود را با معرفی شاخه های تازه دیگری از جمله بازاریابی الکترونیکی گشود. اما بازاریابی الکترونیکی چیست و بر چه پایه هایی استوار است؟ این مقاله در پی پاسخ به این پرسش است.

تاریخچه
درسال ۱۹۸۹ اولین مبادلات تجاری از طریق شبکه های کامپیوتری صورت گرفت. پنج سال بعد تعداد کامپیوترهایی که به اینترنت پیوستند به طور فزاینده ای افزایش یافت و این فرصت را برای شرکتها و مشتریان فراهم آورد تا در محیط دیجیتالی تجارت به دنبال کسب ارزش بیشتر باشند. اینترنت اولین محیط دیجیتالی تجارت نبود بلکه درسال ۱۹۸۱ دولت فرانسه مقاله تله تل را اجرا کرد که هدف اصلی آن بهبود خدمات مخابراتی بود که بعدها با توسعه فناوری کاربران اجازه یافتند کالا و خدمات مورد نیاز خودرا به صورت آن لاین خریداری کنند. پس از اینکه وب توسط تیم برنرزلی معرفی گردید و مرورگرهایی توسط مایکروسافت و نت اسکیپ تولید شدند امکان جستجوی سریع تر وآسان تر در اینترنت برای کاربران فراهم شد و شرکتهای زیادی به ثبت قلمرو و طراحی و راه اندازی وب سایت اقدام نمودند

چکیده
بازاریابی با توجه به تأثیراتی که از توانمندی های اینترنت پذیرفته، دچار تحول و دگرگونی شده است. این مقاله در تلاش است تا با تدوین برخی از مهم ترین نکات مربروط به بازاریابی الکترونیک، یا چارچوب مدون برای خوانندگان و علاقه مندان ایجاد مدون برای خوانندگان و علاقه مندان ایجاد کند. بخشی از اطلاعات مربوط به این مقاله از منابع خارجی و به طور عمده از پایگاه اینترنتی دکتر ویلسون استخراج و بخش دیگر براساس اطلاعات و تجربه نویسنده تنظیم شده اند. ترغیب کاربران به بازدید از پایگاه، ایجاد جذابیت و جلب اعتماد آنان و ایجاد روابط سودمند دو جانبه از اصول بازاریابی الکترونیکی است که مورد بحث قرار گرفته اند. ضرورت توجه به سرنخ ها و مولفه های مهم فرهنگ اینترنتی مانند اطلاعات، رایگان بودن و محرمانه فرض شدن اطلاعات شخصی کاربران نیز مورد بررسی قرار گرفته اند. فرصت ها و تهدیدها از متغیرهایی هستند که در هر محیط بازرگانی تأثیر خود را بر عملکرد نشان می دهند. محیط های مجازی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و شناسایی این متغیرها در این محیط نیز به منظور برنامه ریزی راهبردی از ضروریات هستند. به همین منظور بخشی از مهم ترین فرصت ها و تهدیدهای بازاریابی و بازرگانی در اینترنت به ویژه با توجه به ویژگی های ایران و پس از آن راهبردهای گوناگون اینترنتی مورد بررسی قرار گرفته اند. در نهایت نیز پس از تشریح نام گذاری تجاری پایگاه و هم چنین مروری بر روند تبلیغات در محیط اینترنت و برپایه مطالب مورد بررسی قرار گرفته و هم چنین تجربیات شخصی، یک آمیخته بازاریابی با ۱۰ عامل پیشنهاد داده شده است.

اصول بازاریاب الکترونیکی:
بازاریابی الکترونیکی یا بازاریابی مجازی، مانند هر رشته علمی یا فن دیگری باید دارای اصول و یا قوانینی باشد. نظریه پردازان و نویسندگان مختلف اصول و قوانین گوناگونی را ارایه کرده اند که امکان بررسی و مطرح کردن همه آن ها وجود ندارد، اما با توجه به بیان شیواتر، ساده تر و روان تر دکتر رالف ویلسون از نظریه پردازان این رشته، به پنج اصل به شرح زیر اشاره می شود و……………

فهرست مندرجات
پیشگفتار
تاریخچه
چکیده
اصول بازاریابی الکترونیک
اصل (قانون) خیابان بن بست:  (The Law of dead end street)
اصل (قانون) بده بستان: (The law of Giving and selling)
اصل (قانون) اعتماد (The law of trust)
اصل (قانون) کشش و رانش: (The law of pull&push)
اصل (قانون) روزنه: (The law of niche)
سرنخ های فرهنگی (عوامل موثر بر برقراری ارتباط میان شرکت و فرهنگ اینترنتی)
رایگان بودن:
اطلاعات یا
واحد پول شبکه
محرمانه ماندن و اختصاصی بودن:
فرصت ها و تهدیدهای اینترنتی:
فرصت ها
پایگاه اینترنتی یا دفتر کار  مجازی شبانه روزی
بازاری به گستردگی کره زمین:
فروش مستقیم
تقسیم و بدون واسطه محصولات:
عملیات از راه دور و شبکه، راهی به سوی بهره وری و مزیت نسبی:
بازار از پیش بخش بندی شده:
تهدیدها(هزینه ها)
◄ هزینه های سخت افزاری
◄ هزینه های نرم افزاری
◄ هزینه های مغز افزاری
وابستگی خارجی و مسایل سیاسی:
جاسوسی صنعتی
منابع و مآخذ


قیمت فایل : 3500 تومان | تعداد صفحات : 31 | فرمت فایل : پاورپوینت

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

هشتگ : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,