دانلود مقاله روش نوین تحلیل اقتصادی در مدیریت
صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » مقاله  »  مقاله روش نوین تحلیل اقتصادی در مدیریت

مقاله روش نوین تحلیل اقتصادی در مدیریت

دانلود مقاله روش نوین تحلیل اقتصادی در مدیریت مقاله تحلیل اقتصادی مقاله تحقیق تحلیل رگرسیون در اقتصاد مدیریت کتاب اقتصاد مدیریت نمونه سوالات اقتصاد مدیریت دانلود کتاب اقتصاد مدیریت سالواتوره مقاله اقتصاد مدیریت جزوه اقتصاد مدیریت مقاله مدیریت اقتصادی دانلود مقاله اقتصاد مدیریت مقاله اقتصاد در مدیریت دانلود مقاله اقتصاد مدیریت.ترجمه و اصلی

Economic Analysis of Management

 

 موضوع : روش نوین تحلیل اقتصادی درمدیریت نحوه انتخاب، انتقال،جذب،توسعه و اشاعه فن آوری

در مدیریت مدرن از جمله مدیریت نحوه انتخاب فن آوری به دلیل پیچیده تر شدن روز به روز تکنولوژی و از طرفی بروز بودن مسائل متعدد اقتصادی، تحلیل اقتصادی مواجه با مشکلات بیشتری شده است که بنظر می رسد شیوه ای نوین و ساده جهت مدیران و طراحان و برنامه ریزان بایستی مطرح گردد تا بسادگی به نتیجه مطلوب نایل شوند.
در این مقاله به طور مقدماتی برخی از شیوه های این رشته معرفی و سپس روش نوین جهت تحلیل اقتصادی مقاله ها معرفی می گردد، و با حل چند مسئله به عنوان نمونه با استفاده از متداول ترین شیوه موجود ( ارزش فعلی Present Worth / PW ) و سپس با استفاده از روش نوین ارائه شده ( روش ارزش آتی تخمینی Approximate Future Worth / AFW ) این دو روش با یکدیگر مقایسه گردیده اند.

پدیده های مخرب هزینه آفرین همه ساله موجب هدر رفتن مبالغ هنگفتی از سرمایه کشورها می گردد. مصرف رو به تزاید مواد شیمیایی خورنده و لزوم برقراری شرایط عملیاتی مختلف و بحرانی در واحدهای صنعتی زیان های مالی و جانی را با روند فزاینده ای رو برو ساخته است. نتایج ارزیابی ها و محاسبات مربوط به خسارات ناشی از پدیده خوردگی که طی سال های اخیر در چندین کشور صورت گرفته، نشان می دهد که مخارج مزبور در حدود ۴ الی ۵ درصد تولید ناخالص ملی کشورهای صنعتی وتا دو برابر مبالغ فوق در کشورهای در حال توسعه را به خود اختصاص داده است.
پیشرفت تکنولوژی و افزایش رقابت زیاد در کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت و کمیت محصولات در صنایع وبنگاه های اقتصادی، مدیریت سنتی درواحد های تولیدی را تحت تاثیر تغییرات شگرفی قرار داده است و آن را به مدیریت مدرن که توجه عمیق تری به اقتصاد، کیفیت، کمیت، روانشناسی، برنامه ریزی، ارتباطات و … می نماید تبدیل کرده است.
در مدیریت مدرن از یک سو با پیشرفت و پیچیده شدن تکنولوژی نیاز به تخصص بالاتر احساس می شود……….


قیمت فایل : 1000 تومان | تعداد صفحات : 14 | فرمت فایل : WORD

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

هشتگ : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,