دانلود مقاله دالهای بتنی
صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » فنی و مهندسی » عمران  »  دانلود مقاله دالهای بتنی

دانلود مقاله دالهای بتنی

دانلود تحقیق و مقالات رشته عمران و معماری با عنوان دانلود مقاله دالهای بتنی در قالب ورد و قابل ویرایش و در ۶۱ صفحه گرد آوری شده است. در زیر به مختصری از آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است.


دالهای بتنی
مقدمه
با توجه به پیشرفت تکنولوژی و نیاز به توانایی فنی بیشتر در تمام زمینها و همچنین حس برتری جویی بلند پروازی بشر نیاز به راهها و عملکردهای بهتر و مفید و مفیدتر احساس می شود.
در صنعت ساختمان سازی نیز با پیشرفت روز افزون علوم و همچنین نیاز به استفاده حداکثر عملکرد در محیط ها ، ایجاد راه حلهایی را جهت تقویت بیشتر شالوده ها و همچنین اسکلت های اصلی ساختمان را می طلبد که از طرفی ایجاد مکانهایی با ضریب ایمنی بالا و مقاومت در برابر عوامل و بلایای طبیعی از جمله آنها ، سیل ، زلزله ، و طوفان و عوامل و سوانح غیر طبیعی از جمله آتش سوزی و موارد دیگر مهندسین و دانشمندان را بر آن می دارد که همواره در فکر تکمیل و ایجاد راه حل های مفید تر و مثبت تر در جهت ایجاد مکانهایی با ضریب آسایش و ایمنی بالا باشند.
با افزایش روز افزون جمعیت و کمبود طبیعی و همچنین زمین اراضی مناسب وسیع شدن شهری که موجب آن گسترده شدن و پیچیده شدن ابزار و وسایل خدماتی و تاسیسات شهری را موجب می شود. انسان را بالاجبار مجبور به ساخت و ساز بصورت عمومی می دارد که به موجب آن استفاده از حداقل زمین را به حداکثر برای زندگی انسان بدست می آورد.

با توجه به موارد ذکر شده و مسائل و مشکلات موجود ساخت و ساز و استحکام چنیین بناخایی بدون شک نیاز به تکنولوژی برتر احساس می شود. ، نیاز به دهزهای بزرگتر ، ساختمان های با ارتفاع بیشتر ، مقاوم ساختن این ساختمان ها در برابر عومل طبعی و جانبی مثل باد و زلزله ، و همچنین سهولت اجرا و زیبایی بنا ، مهندسین و دانشمندان این رشته را موظف به خلق و ایجاد روش ها و مصالح جدیدتر و مفید تر در جهت ساخت ساختمانهای با ارتفاع بیشتر می سازد در ادامه بحث به بررسی انواع و روش ساخت و بکارگیری سقف تیرچه و بلوک می پردازیم.

فهرست مطالب
عنوان صفحه
مقدمه ۱
انواع دال های بتنی ۱
سقف تیرچه بلوک ۳
تیرچه ۴
روش تهیه تیرچه ۵
قالب بندی و بتن ریزی تیرچه ۶
بلوک سقفی ۷
چیدن تیرچه و اندازه کردن آن ۱۰
کلاف عرض ۱۲
میل گرد تقویتی ۱۲
بتن ریزی ۱۳
آرماتوربندی ۱۵
طراحی ۲۱
جزئیات و فهرست آرماتوربندی ۲۱
قلابها، خمها و همپوشانی ۲۶
تیرهای بتن مسلح ۳۰
ستونهای بتون مسلح ۳۰
دال های بتون مسلح ۳۲
تیر دال ۳۴
قالب بندی ۳۵
مواد ۳۷
روغنهای قالب و امولوسیونی ۳۸
انواع قالب بندی ۴۰
قالب بندی فنداسیون ۴۶
قالب بندی ستون ۴۶
قالب بندی تیر ۴۷
قالب بندی دال ۴۹
تسریع کنندهها ۵۵
تاخیر کننده ها ۵۶
تاثیر رطوبت بر بتن ۵۷
ماسه ۵۸
ضمیمه ۱ ۶۱


قیمت فایل : 5500 تومان | تعداد صفحات : 61 | فرمت فایل : WORD

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]