دانلود مقاله امنیت ملی
صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » مقاله  »  دانلود مقاله امنیت ملی

دانلود مقاله امنیت ملی

دانلود مقاله امنیت ملی تحقیق مقاله مقاله امنیت ملی ایران مقاله در مورد امنیت ملی مقاله ای در مورد امنیت ملی دانلود مقاله امنیت ملی مقاله در خصوص امنیت ملی مقاله در مورد امنیت ملی ایران مقاله در مورد شورای امنیت ملی تحقیق درباره امنیت ملی تحقیق در مورد امنیت ملی تحقیق درباره شورای عالی امنیت ملی تحقیق شورای عالی امنیت ملی

National Security

 

موضوع مقاله : امنیت ملی

امنیت ملی
مقاله پیش رو سعی دارد با روشی استراتژیک زاویه جدیدی از امنیت ملی کشور را مورد بازخوانی قرار دهد. از دیدگاه مؤلف ، مواجهه با تهدیدات فرهنگی مستلزم تغییر ساختار نظام امنیت ملی و نگاهی مجدد به جایگاه فرهنگ در این ساختار می باشد.
بررسی چالش‌های گذشته ، حال و آینده ، در هنگام مطالعه مقوله امنیت ملی جمهوی اسلامی همواره حائز اهمیت بسیار بوده است. مقاله پیش رو سعی دارد با روشی استراتژیک زاویه جدیدی از امنیت ملی کشور را مورد بازخوانی قرار دهد. از دیدگاه مؤلف ، مواجهه با تهدیدات فرهنگی مستلزم تغییر ساختار نظام امنیت ملی و نگاهی مجدد به جایگاه فرهنگ در این ساختار می باشد.توجه شما را به مطالعه این رویکرد نوین جلب می کنیم .
امنیت، در لغت به حالت فراغت از هرگونه تهدید یا حمله و آمادگی جهت رویارویی با آنها اطلاق می‌شود.[۱] معمولاً در علوم سیاسی و حقوق، امنیت به پنج بخش: امنیت فردی، اجتماعی، ملی، بین‌المللی و امنیت جمعی ….


قیمت فایل : 1000 تومان | تعداد صفحات : 16 | فرمت فایل : WORD

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]