دانلود ترجمه مقاله انگلیسی بتن تزئینی رشته مهندسی عمران
صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » فنی و مهندسی » عمران  »  دانلود ترجمه مقاله انگلیسی بتن تزئینی رشته مهندسی عمران

دانلود ترجمه مقاله انگلیسی بتن تزئینی رشته مهندسی عمران

دانلود ترجمه مقاله انگلیسی بتن تزئینی رشته مهندسی عمران مقاله مقاله بتن تزئینی بتن تزئینی مقاله مهندسی عمران با ترجمه مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی در مورد مهندسی عمران مقاله انگلیسی مهندسی عمران با ترجمه مقاله انگلیسی مهندسی عمران با ترجمه فارسی مقاله ترجمه شده مهندسی عمران دانلود مقاله انگلیسی بتن با ترجمه دانلود مقاله لاتین بتن با ترجمه فارسی

Decorative Concrete

 

 

دانلود مقاله انگلیسی به همراه ترجمه پیرامون بتن تزئینی رشته مهندسی عمران به همراه فایل لاتین

بتن تزئینی

بتن تزئینی دارای ساختارهایی از بتن است که در که اکیداً به عناصر عملکرد بتن ها ارتباطی ندارد, به کار       می رود.بتن بخاطر استحکام زیادش به ویژه زمانی که با فولاد rebar ترکیب می شود با ارزش پنداشته می شود. بتن می تواند برای دیوارهای تزئینی, کف زمین و سردر باجه ها که از نظر ساختاری زیبا و معتبر هستند به کار می رود اما پرداخت رنگ و روغن تزئینی ایجاد می کند که سنگ جلاداده ای را نشان می دهد و موادش هزینه کمی را در بردارد.

اشکال بتن تزئینی

سردر بتونی باجه ها

تنوع بتن بطور مطلوب سردر بتونی باجه ها ی با شکوهی را می سازد. سردر باجه ها از بتنی ساخته شده که در مدلی ساخته می شود که با گرانیت و سنگ مرمر نمی توان در آن سایز و اندازه ساخت.

ارتفاع, رنگ و بافتها می توانند به آسانی تغییر داده شوند. اقلام عملی یا زیبایی شناختی می توانند در بتن هایی مانند نرده های برنجی یا اقلام شخصی یا ظروف مانند قفسه ها, سنگواره ها یا یادبودهایی که ارزش احساسی دارند تجسم شوند.

رنگ کننده های مکمل

مواد رنگی برای رنگ کردن سطحی به طور متراکم با ترکیب بتن مخلوط می شود. اکثر رنگ کننده ها اکسیدهای آهن هستند و می توانند رنگ های مشکی, زرد و قرمز تولید کنند. سبزها می توانند با استفاده از کرومیوم ساخته شوند و رنگ آبی سیر برای تولید انواع رنگ های آبی بکار می روند.

برخی از ترکیبات که برای ایجاد رنگ بکار می روند فلزات سنگین هستند  و می توانند در طول ساییدن و جلای بتن آزاد شوند . این فلزات سنگین می توانند موجب مشکلات تنفسی سخت و صدمه به محیط شوند.


قیمت فایل : 3000 تومان | تعداد صفحات : 14 | فرمت فایل : WORD

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]