دانلود تحقیق نقش زنان و تشکیل تعاونی ها
صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » علوم انسانی » علوم اجتماعی  »  تحقیق نقش زنان و تشکیل تعاونی ها

تحقیق نقش زنان و تشکیل تعاونی ها

دانلود تحقیق نقش زنان و تشکیل تعاونی ها
نقش زنان و تشکیل تعاونی ها
ترویج و تشویق اندیشه تعاونی به این دلیل که زنان پرورش دهندگان افکار و اندیشه‌های نسل‌های آینده هستند این موضوع را از اهمیتی دو چندان برخوردار کرده است.
بی تردید، نخستین بازده آموزش زنان در هر زمینه‌ای، تاثیر خود را در نسل بعدی آشکار خواهد کرد. لذا تعمیق روح و اندیشه تعاون از طریق ایجاد و گسترش تعاونی‌های زنان، بیش از هر وسیله و ابزار دیگری برای ایجاد اشتغال در جامعه سودمند واقع خواهد شد.
مروری بر آمارهای ارائه شده کارشناسان در مورد وضعیت نیروی کار و اشتغال در دهه آینده، مسئولیت سنگینی را که متوجه بخش‌های اشتغال آفرین است، آشکار می‌کند.
آمار ارائه شده توسط گروهی از پژوهشگران برجسته سازمان برنامه و بودجه، چشم‌انداز دهه آینده درمورد رشد نرخ بیکاری و نرخ رشد متوسط نیروی کار کشور، مسئله اشتغالزایی را از اهمیت ویژه ای برخوردار می‌کند. در سال ۱۳۷۶، آمار نیروی کار کشور، ۱۶ میلیون و ۸۴۱ هزار نفر بوده که این رقم در سال ۱۳۸۵ به ۲۵ میلیون و۴۶۲ هزار نفر خواهد رسید و رشد متوسط آن معدل ۷/۴ درصد را نشان می‌دهد. این در حالی است که در سال ۱۳۷۶، جمعیت کشور ۶۰ میلیون و ۹۷۰ هزار نفر بوده است که این رقم در سال ۱۳۸۵ به ۶۹ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر خواهد رسید، به عبارتی دیگر در سال ۱۳۷۶، نرخ بیکاری ۱۳ درصد بوده که در سال ۱۳۸۵ این نرخ به۲۲/۳ درصد می‌رسد. در مقایسه این ارقام، بی‌تردید در سال ۱۳۸۵، نزدیک به ۱۰ میلیون نفر متقاضی به بازار کار افزوده خواهد شد.


قیمت فایل : 1000 تومان | تعداد صفحات : 6 | فرمت فایل : WORD

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]