تاثیرپذیری میزان انتقال دانش از عوامل سازمانی (ساختار و فرهنگ)
صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » علوم انسانی  »  تاثیرپذیری میزان انتقال دانش از عوامل سازمانی (ساختار و فرهنگ)

تاثیرپذیری میزان انتقال دانش از عوامل سازمانی (ساختار و فرهنگ)

دانلود پاورپوینت تاثیرپذیری میزان انتقال دانش از عوامل سازمانی (ساختار و فرهنگ) مقاله تحقیق فرهنگ سازمانی مدیریت دانش سازمانی انواع دانش سازمانی تعریف دانش سازمانی مدیریت دانش سازمانی ppt پاورپوینت فرهنگ سازمانی پاورپوینت فرهنگ سازمانی استیفن رابینز پاورپوینت فرهنگ سازمانی رابینز پاورپوینت در مورد فرهنگ سازمانی دانلود پاورپوینت فرهنگ سازمانی

Influences the transfer of knowledge from organizational factors (structure and culture)

 

پاورپوینت مدیریت

توضیحات:
این فایل مربوط به یک مقاله کارشناسی ارشد می باشد که در سال ۱۳۹۰ دفاع شده است که حاوی ۴۱ اسلاید، همراه با نقد مقاله می باشد و برای دانشجویانی که درس سمینار در مدیریت یا دروس مشابه دارند قابل استفاده می باشد. فرمت فایل قابل ویرایش می باشد.
چکیده:
جهان که پیش از انقلاب صنعتی، زمین را به عنوان منبع اصلی درآمد می پنداشت، درعصر انقلاب صنعتی، سرمایه و نیروی کار را منبع اصلی می دانست.پس از گذر از عصر انقلاب صنعتی، بشر پا به آستانه دنیای اطلاعات نهاد. در عصر اطلاعات نماد اصلی این عصر، دانش است که تافلر آن را برترین قدرت ها می داند. در اقتصاد های دانش محور امروزی دانش به عنوان منبع کلیدی محسوب می شود که باید همانند جریان نقدینگی، منابع انسانی و یا مواد اولیه مدیریت شود. در چنین شرایط تنها سازمان هایی می توانند عملکرد موفقیت آمیزی داشته باشند که بتوانند از دانش بعنوان یک مزیت رقابتی پایدار بهره گیرند. از این رو مدیریت دانش به یکی از مهمترین وظایف سازمان هایی تبدیل شده است که تلاش می کنند به سازمان یادگیرنده تبدیل شوند، سازمان هایی که بطور موثر اقدام به کسب خلق و انتقال دانش و استفاده از دانش برای اصلاح و بهبود فعالیت ها و عملکرد خود می کنند.


قیمت فایل : 5000 تومان | تعداد صفحات : 41 | فرمت فایل : پاورپوینت

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]