آموزش EKG
صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما

آموزش EKG

دانلود مقاله آموزش EKG تحقیق آموزش تفسیر ekg آموزش خواندن ecg دانلود آموزش ekg مقاله EKG دانلود نرم افزار اموزش ecg دانلود نرم افزار تفسیر ekg دانلود تفسیر ekg دانلود نرم افزار ekg دانلود کتاب آموزش EKG

EKG Training

 

در این مقاله به صورت خلاصه در ۵ صفحه،آریتمی های شایع قلبی و نحوه تشخیص و علل آن ها مورد بررسی و برای هر مورد نیز یک مثال آورده شده است. تفسیر ECG جزو یکی از جالب ترین و جذاب ترین مباحث علوم پزشکی می باشد. دانشجویان تمامی رشته های علوم پزشکی علاقه زیادی برای یادگیری تفسیر نوار قلب دارند. از این رو ..

 

توضیحات:

تفسیر ECG جزو یکی از جالب ترین و جذاب ترین مباحث علوم پزشکی می باشد. دانشجویان تمامی رشته های علوم پزشکی علاقه زیادی برای یادگیری تفسیر نوار قلب دارند. از این رو منابع این مبحث به زبان فارسی بسیار زیاد می باشد. علاوه بر این، تفسیر ECG، بحث بسیار فراری است،که نیازمند تمرین و تکرار فراوان می باشد.
این تمرین و تکرار از طریق مشاهده و تفسیر نوار قلب های گرفته شده از بیماران میسر می شود. اما گاهی دانشجویان علوم پزشکی و حتی کارکنان، برای پیدا کردن جواب سوالاتشان ناچارند دوباره به کتاب های منبع مراجعه کنند، ولی در واقع برای پاسخ سوالات خود، نمی توان کتاب های قطور تفسیر نوار قلب را همه جا باخود بهمراه داشت.
لزوم تمرین و تکرار برای فراگیری تفسیر نوار قلب و تشخیص آریتمی های قلبی میطلبد که یک دست نوشته کم حجم، خلاصه و مفید، همیشه با خود بهمراه داشته باشیم، اما چگونه؟
این امکان از طریق این مقاله امکان پذیر است. این مقاله از یک منبع خارجی دریافت شده و برای شما ترجمه گردیده است تا از این پس براحتی مطالب فرار و فراموش شده تفسیر ٍECG را به یاد بیاورید. این مقاله به صورت خلاصه در ۵ صفحه، آریتمی های شایع قلبی و نحوه تشخیص و علل آن ها را توضیح داده و برای هر مورد نیز یک مثال قرار داده است. این فایل را دریافت نمایید و سپس آن را پرینت کنید و همه جا با خود به همراه داسته باشید.

قیمت فایل : 1500 تومان | تعداد صفحات : 5 | فرمت فایل : PDF

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]